Dom Kultury w Łapanowie

FERYJNE ZAJĘCIA MODELARSKIE

W tym roku w ramach akcji Ferie Zimowe uruchomiliśmy również zajęcia modelarskie dla dzieci i młodzieży. Na pierwszym spotkaniu powstało wiele ciekawych prac z drewna oraz tworzyw sztucznych, a jak one wyglądały możecie obejrzeć na zamieszczonych powyżej zdjęciach oraz na facebookowej stronie                                            

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

Zajęcia modelarskie prowadził instruktor pan Piotr Musiał.

 

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE ZNOWU W AKCJI!

\

Po trzech miesiącach przerwy ruszamy z kopyta z zajęciami kabaretowymi dla dzieci i młodzieży. Istniejące formacje satyryczne wznawiają  swoje spotkania, a my zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowych grup kabaretowych, które zamierzamy wspólnie utworzyć.  
Gwarantujemy dobrą zabawę i możliwość rozwoju osobowości scenicznej każdemu, kto chętnie do nas dołączy! Na pewno poprawisz z nami swoją dykcję, nauczysz się mocniej wyrażać siebie, poprzez ruch, gest  i mimikę! Z nami zlikwidujesz tremę i znacznie poprawisz swoją wymowę!
ZAPRASZAMY!

Na zdjęciach kabareciarze z grupy „ŚMIECHOMANIACY” na jednej z prób.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

OSTATNIE PRZYGOTOWANIA DO POKAZU BALETOWEGO

 

Nasze zdolne, małe primabaleriny cały czas przygotowują się do swoich premierowych występów. Już w poniedziałek o 16:30 zaprezentują one swoje najnowsze układy taneczne podczas pokazu baletowego "Dziadek Do Orzechów". Wszystkich Gorąco Zapraszamy!


Więcej zdjęć z ostatnich przygotowań możesz obejrzeć na facebookowej stronie:


https://www.facebook.com/Dzieci%C4%99ca-Grupa-Baletowa-%C5%81apan%C3%B3w-174619646431305/

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAJĘĆ BALETOWYCH DLA DZIECI

 

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE NA ŚWIĘCIE GMINY

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYSTĘPU ZNAJDZIESZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

30 czerwca młodzi reprezentanci Łapanowskich Grup Kabaretowych wystąpili na „Święcie Gminy Łapanów”. Dziewczyny z kabaretu „Śmiechomaniacy” bardzo dobrze wykorzystały przeznaczony dla nich czas i zaprezentowały zgromadzonej publiczności  dwa  satyryczne standardy z repertuaru zielonogórskiego kabaretu „Ciach”.

 

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE W KINIE IMAX

 

W piątek 22 czerwca grupa naszych młodych kabareciarzy wyruszyła do Krakowa na seans kinowy. Nasi młodzi aktorzy-amatorzy obejrzeli w kinie IMAX 3D film Jurassic World - Upadłe Królestwo i byli świadkami niesamowitych doznań wizualnych i akustycznych.

Wyjazd ten mógł dojść do skutku tylko dzięki wsparciu naszych wspaniałych sponsorów, którzy zawsze starają się nam pomagać, za co jesteśmy im OGROOOMNIE WDZIĘCZNI!

Kabaretowa młodzież dziękuje naszemu zaufanemu "cichemu" sponsorowi, firmie Andrzej Dedio Ubojnia - Masarnia Wyrób Sprzedaż Mięsa I Wędlin oraz firmie Edyta Obrał - Pośrednictwo Ubezpieczeniowe.

GORĄCO WAM DZIĘKUJEMY!!!

Kinową eskapadę zorganizował opiekun kabaretów pan Piotr Musiał