Dom Kultury w Łapanowie

"KARNAWAŁOWY FRONT KABARETOWY" - RELACJA

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KABARETONU ZNAJDZIESZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

11 lutego w sali widowiskowej łapanowskiego domu kultury odbył się, jak co roku, „KARNAWAŁOWY FRONT KABARETOWY”, w którym to młodzi aktorzy z łapanowskich grup kabaretowych zaprezentowali swoje najnowsze skecze. Na tym wieczorze satyrycznym gościły również zaprzyjaźnione trzciańkie grupy kabaretowe, więc dobra zabawa była gwarantowana  jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Siedemnaście skeczy w wykonaniu sześciu kabaretów pokazało ogromny potencjał tkwiący w młodych ludziach, dla których scena jest znakomita formą zabawy i pracy nad rozwojem samego siebie. A kogóż w tych skeczach nie było... Był Zorro i wredny kapitan Monastario, byli Kopciuszek i „Wodzianka”, a także gromadka zdezorientowanych tatusiów na jakże ciekawej wywiadówce. Były salwy śmiechu i oklaski, trochę improwizacji i przerysowanych sytuacji, czyli właśnie to, czego oczekujemy od profesjonalnych satyryków.  Po czterech miesiącach prób zakończonych okazałym finałem przyszedł czas do pracy nad nowym programem, bo łapanowscy „kabareciarze” przygotowują nowe skecze co kilka miesięcy i już na wiosnę na pewno uraczą nas swoim nowym, satyrycznym frontem, o którego nadejściu na pewno naszych wiernych widzów poinformujemy.

Na „Karnawałowym Froncie Kabaretowym” wystąpili:

Kabaret „PSTRYK” – Karolina Kaja, Mgadalena Goczał, Karolina Chorabik, Piotr Musiał

Kabaret „ŚMIECHOMANIACY” –  Wiktoria Opioła, Julia Opioła, Zuzanna Bugajska, Martyna Schwenk, Magdalena Satoła,  Kacper Kotfisz

Kabaret „FABRYKA SUCHARÓW” – Kinga Hejmo, Justyna Kącka, Magdalena Hejmo, Ewelina Skimina, Aleksandra Raj

Kabaret „B.E.K.A.” – Karolina Zając, Natalia Bukowiec, Klaudia Fitrzyk, Hubert Lizak

Kabaret „ZGRED” – Anna Piórkowska, Katarzyna Hejmo, Antonina Banaś, Karolina Kaja, Magdalena Goczał, Piotr Musiał

Kabaret „ZIOMKI” – Paulina Kukla, Justyna Kukla

Imprezę przygotował i zorganizował opiekun łapanowskich kabaretów pan Piotr Musiał

 

ZAPRASZAMY!

 

ZAPRASZAMY NA KABARETON!

 

OSTATNIE PRZYGOWANIA ŁAPANOWSKICH GRUP KABARETOWYCH DO NIEDZIELNEGO KABARETONU

Młodzi członkowie Łapanowskich Grup Kabaretowych już od czterech miesięcy ostro pracują nad nowym programem kabaretowym, którego premiera przewidziana jest na niedzielę  11 lutego. W „Karnawałowym Froncie Kabaretowym” weźmie udział dwudziestu sześciu „kabareciarzy” zrzeszonych w sześciu grupach satyrycznych działających przy naszej placówce kulturalnej oraz przy Gminnej Świetlicy w Trzcianie.

JUŻ TERAZ GORĄCO WSZYSTKICH ZAPRASZAMY NA NIEDZIELNY KABARETON!

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U "ZERÓWKOWICZÓW" - PSP ŁAPANÓW/DK ŁAPANÓW

31 stycznia uczniowie klas „0” z Publicznej Szkoły Podstawowej  w Łapanowie przygotowali specjalny program artystyczny adresowany do ukochanych Babć i Dziadków. Jak co roku występy sześciolatków zawierały mnóstwo piosenek, skocznych tańców i okolicznościowych wierszyków. Mali aktorzy znakomicie poradzili sobie ze scenicznymi wyzwaniami sprawiając, swoimi występami, ogromną frajdę najukochańszym seniorom.

Nasza placówka była współorganizatorem imprezy

 

 

NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE


28 stycznia mieszkańcy Woli Wieruszyckiej przygotowali dla szerokiej publiczności świąteczny montaż słowno-muzyczny. W programie można było obejrzeć występy rozśpiewanych przedszkolaków, młodzieżowego zespołu muzycznego oraz scenki teatralne nawiązujące w swej tematyce do Świąt Bożego Narodzenia.

Nasza placówka kulturalna była współorganizatorem w/w imprezy.