Dom Kultury w Łapanowie

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE - SKECZE TYLKO DLA KOBIET

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZY ZNAJDZIESZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/


11 marca przedstawiciele Łapanowskich Grup Kabaretowych uczestniczyli w imprezie artystycznej przygotowanej z okazji „Międzynarodowego Dnia Kobiet”. Młodzi aktorzy pokazali zgromadzonej publiczności kilka scen wyjętych wprost z naszego codziennego życia przyprawionych szczyptą satyry i  dobrego humoru, traktujących głównie o relacjach damsko-męskich. Swoje skecze zaprezentowały kabarety: „PSTRYK” i „FABRYKA SUCHARÓW”, prowadzone przez pana Piotra Musiała.

 

"GAZETA KRAKOWSKA" O NASZYM KABARETONIE

 

ZIMOWE WARSZTATY TEATRALNO-KABARETOWE

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WARSZTATÓW ZNAJDZIESZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

Od wielu już lat podczas trwania ferii zimowych opiekun łapanowskich grup  kabaretowych - pan Piotr Musiał organizuje dla wszystkich zainteresowanych warsztaty teatralno-kabaretowe. W tym roku  również nie mogło ich zabraknąć i co najważniejsze cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Uczestnicy zajęć zgłębiali tajemnice improwizacji scenicznej, pisali swoje pierwsze skecze oraz brali czynny udział w ćwiczeniach i zabawach edukacyjnych. Gorąco dziękujemy Karolinie Kaja, Karolinie Chorabik, Magdalenie Goczał i Antoninie Banaś za wsparcie zajęć swoim doświadczeniem scenicznym i edukacyjnym.

 

"KARNAWAŁOWY FRONT KABARETOWY" - RELACJA

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KABARETONU ZNAJDZIESZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

11 lutego w sali widowiskowej łapanowskiego domu kultury odbył się, jak co roku, „KARNAWAŁOWY FRONT KABARETOWY”, w którym to młodzi aktorzy z łapanowskich grup kabaretowych zaprezentowali swoje najnowsze skecze. Na tym wieczorze satyrycznym gościły również zaprzyjaźnione trzciańkie grupy kabaretowe, więc dobra zabawa była gwarantowana  jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Siedemnaście skeczy w wykonaniu sześciu kabaretów pokazało ogromny potencjał tkwiący w młodych ludziach, dla których scena jest znakomita formą zabawy i pracy nad rozwojem samego siebie. A kogóż w tych skeczach nie było... Był Zorro i wredny kapitan Monastario, byli Kopciuszek i „Wodzianka”, a także gromadka zdezorientowanych tatusiów na jakże ciekawej wywiadówce. Były salwy śmiechu i oklaski, trochę improwizacji i przerysowanych sytuacji, czyli właśnie to, czego oczekujemy od profesjonalnych satyryków.  Po czterech miesiącach prób zakończonych okazałym finałem przyszedł czas do pracy nad nowym programem, bo łapanowscy „kabareciarze” przygotowują nowe skecze co kilka miesięcy i już na wiosnę na pewno uraczą nas swoim nowym, satyrycznym frontem, o którego nadejściu na pewno naszych wiernych widzów poinformujemy.

Na „Karnawałowym Froncie Kabaretowym” wystąpili:

Kabaret „PSTRYK” – Karolina Kaja, Mgadalena Goczał, Karolina Chorabik, Piotr Musiał

Kabaret „ŚMIECHOMANIACY” –  Wiktoria Opioła, Julia Opioła, Zuzanna Bugajska, Martyna Schwenk, Magdalena Satoła,  Kacper Kotfisz

Kabaret „FABRYKA SUCHARÓW” – Kinga Hejmo, Justyna Kącka, Magdalena Hejmo, Ewelina Skimina, Aleksandra Raj

Kabaret „B.E.K.A.” – Karolina Zając, Natalia Bukowiec, Klaudia Fitrzyk, Hubert Lizak

Kabaret „ZGRED” – Anna Piórkowska, Katarzyna Hejmo, Antonina Banaś, Karolina Kaja, Magdalena Goczał, Piotr Musiał

Kabaret „ZIOMKI” – Paulina Kukla, Justyna Kukla

Imprezę przygotował i zorganizował opiekun łapanowskich kabaretów pan Piotr Musiał

 

ZAPRASZAMY!

 

ZAPRASZAMY NA KABARETON!