Dom Kultury w Łapanowie

MIKOŁAJ U ŁAPANOWSKICH GRUP KABARETOWYCH

WIĘCEJ INFORMACJI O ŁAPANOWSKICH GRUPACH

KABARETOWYCH MOŻESZ ZNALEŹĆ RÓWNIEŻ NA

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

W tym roku św. Mikołaj pamiętał również o naszych kabaretowych aktorach-amatorach. Słodkie prezenty nie mogły oczywiście zastąpić wdzięczności za wspaniałą pracę młodych artystów, którzy wielokrotnie przez cały mijający rok reprezentowali naszą placówkę w gminie, powiecie, a także na terenie innych województw.

"To był znakomity, artystyczny rok, za który gorąco wam wszystkim dziękuje!..." ... Takimi słowami podsumował kunsztowne dzieło łapanowskiej młodzieży twórca kabaretów i  grupy teatralnej oraz opiekun zespołu muzycznego i wokalnego  - pan Piotr Musiał.

 

TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO OSTATNIEGO WYSTĘPU GRUPY TEATRALNEJ "PRAXIS"

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

Grupa teatralna „PRAXIS” działająca przy naszej placówce od prawie dwudziestu lat szykuje się właśnie do kolejnej premiery, którą będzie najnowsza adaptacja „Opowieści Wigilijnej” Ch. Dickens’a skupiająca się na głównych wątkach tego opowiadania. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w okresie świątecznym rodzinom osób czynnie uczestniczących w zajęciach kabaretowych i teatralnych oraz zaproszonym gościom.

Tym spektaklem grupa pożegna się z łapanowską publicznością dla której zagrała kilkanaście ciekawych przedstawień, z których znaczna część była nagradzana na małopolskich przeglądach teatralnych.

 

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE PRACUJĄ NAD NOWYMI PROGRAMAMI

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z PRÓB MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

Od dwóch miesięcy Łapanowskie Grupy Kabaretowe ostro pracują nad nowym satyrycznym materiałem. Kilkanaście nowych skeczy będziecie mogli zobaczyć już tej zimy w ramach organizowanego od wielu lat satyrycznego programu „Karnawałowe Kabaretogranie”. Na pewno nie zabraknie w nim gościnnych występów zaprzyjaźnionych kabaretów i potężnej dawki przedniego humoru.

 

NOWY MUZYCZNY PROJEKT NASZEJ UTALENTOWANEJ MŁODZIEŻY

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/


Od kilku tygodni wre praca nad rockowymi piosenkami, które zasilą nowy projekt muzyczny przygotowywany wspólnie przez młodych, prężnych muzyków i kierownika DK Łapanów. O szczegółach poinformujemy niebawem...

 

WYSTEP KABARETU "FABRYKA SUCHARÓW" NA JUBILEUSZU PAR MAŁŻEŃSKICH

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYSTĘPU NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

27 października nasze rezolutne dziewczyny z kabaretu "Fabryka Sucharów" zaprezentowały swoje najnowsze skecze podczas uroczystości jubileuszu par małżeńskich. Nasza kabaretowa młodzież spisała się na medal zaliczając swój trzeci występ sceniczny , który znakomicie rokuje na przyszłość.

Kabaret „FABRYKA SUCHARÓW” tworzą:

Kinga Hejmo, Magdalena Hejmo, Justyna Kącka, Ola Raj i Ewelina Skimina.

Opiekunem kabaretów jest pan Piotr Musiał.

 

ŁAPANOWSCY KABARECIARZE NA SPOTKANIU Z KABARETEM "NEO-NÓWKA"

W sobotę 14 października dzieciaki i młodzież działająca w łapanowskich grupach kabaretowych spotkała się z jedną z największych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, którą bezapelacyjnie jest już od wielu lat kabaret NEO-NÓWKA. Klimat spotkania był doskonały i przypominał koleżeńskie pogaduszki osób "pracujących w rozrywce":). Ten październikowy wieczór na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych młodych artystów podobnie, jak rewelacyjne wrażenia po obejrzeniu najnowszego programu „neonówki” zatytułowanego „Kazik sam w domu”, do którego obejrzenia gorąco wszystkim zachęcamy.

Wyjazd i spotkanie z kabaretem zorganizował opiekun łapanowskich kabaretów - pan Piotr Musiał.