Dom Kultury w Łapanowie

O NAS W "GAZECIE KRAKOWSKIEJ"

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE ZAJĘĆ BALETOWYCH DLA DZIECI

 

 

WAKACYJNE WARSZTATY TEATRALNO - KABARETOWE

Od kilku dobrych lat łapanowski DK organizuje w okresie wakacji i ferii zimowych warsztaty teatralno-kabaretowe dla dzieci i młodzieży.W tym roku zajęcia skupiły się głównie na pracy nad scenariuszem teatralnym, ale oczywiście nie mogło w nich zabraknąć miejsca na kabaret, na nierozerwalnie związane z nim skecze i na etiudy improwizacyjne. Zajęcia, jak zawsze prowadził pan Piotr Musiał opiekun Łapanowskich Grup Kabaretowych i grupy teatralnej PRAXIS.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WARSZTATÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

KABARET "PSTRYK" Z WYSTĘPEM W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYSTĘPÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWYCH STRONACH:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

W sobotę 1 lipca dziewczyny z kabaretu PSTRYK wystąpiły z częścią swojego najnowszego programu w Więckowicach k. Krakowa na „PIKNIKU RODZINNYM” zorganizowanym przez tamtejszy Dom Pomocy Społecznej. Organizatorom gorąco dziękujemy za zaproszenie i za znakomitą atmosferę pikniku, która udzieliła się również naszym kabareciarzom. Dziękujemy również: Karolinie Kaja, Magdalenie Goczał, Karolinie Chorabik i Natalii Brańka za to, że zawsze chętnie włączają się w każdą akcję, której celem jest pomoc osobom potrzebującym.

 

NASZE GRUPY I ZESPOŁY NA "ŚWIĘCIE GMINY ŁAPANÓW"

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYSTĘPÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWYCH STRONACH:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

https://www.facebook.com/zespolA.R.T/

https://www.facebook.com/lapanowskizespoltancanowoczesnego/


Na tegorocznym  „Święcie Gminy Łapanów” naszą placówkę reprezentowały 3 kabarety (PSTRYK, ZEZ, ŚMIECHOMANIACY), Dziecięcy Zespół Tańca Nowoczesnego i zespół rockowy A.R.T.. Wszystkie z wymienionych grup zaprezentowały się śpiewająco, pokazując tym samym ogromny potencjał możliwości drzemiących w tych młodych, artystycznie ukierunkowanych duszach. Wielkie podziękowania kierujemy w stronę opiekunów zespołów tj. Piotra Musiała (kabarety, zespół rockowy) i Agaty Nizioł (zespół tańca nowoczesnego), bo to również dzięki ich pracy i zaangażowaniu mogliśmy zobaczyć piękny, sceniczny spektakl.

 

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE WARSZTATY TEATRALNO - KABARETOWE!