Dom Kultury w Łapanowie

"RODZINNE KABARETOGRANIE" - TRZECI TEGOROCZNY KABARETON ŁAPANOWSKICH GRUP KABARETOWYCH DEDYKOWANY RODZICOM

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZY ZOBACZYSZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/


13 najnowszych skeczy zaprezentowali członkowie Łapanowskich Grup Kabaretowych na kabaretonie zorganizowanym specjalnie dla swoich rodzin. „Rodzinne Kabaretogranie” – bo tak właśnie nazwano ten świeżutki program znakomicie zintegrował w zabawie przybyłych gości, którzy przy kawie i ciastkach mogli podziwiać swoje pociechy w mocno satyrycznych scenkach. Zabawa była naprawdę przednia, więc na pewno ten model spektaklu jeszcze nie raz zastosujemy w przyszłości.

W kabaretonie wystąpili:

Karolina Kaja, Natalia Brańka, Karolina Chorabik, Magdalena Goczał – kabaret PSTRYK

Agata Nawrocka, Patryk Kaja, Jakub Kołodziej – kabaret ZEZ

Magdalena Satoła, Oliwia Nowak, Zuzanna Bugajska, Wiktoria Opioła, Julia Opioła, Paweł Kubik, Kacper Kotfisz – kabaret ŚMIECHOMANIACY

Kinga Hejmo, Magdalena Hejmo, Justyna Kącka, Aleksandra Raj, Ewelina Skimina – kabaret FABRYKA SUCHARÓW

Julka Bednarz, Przemek Brańka, Marcin Chyrc, Kamil Dudziak – kabaret KROPKA NAD Ś

 

KONIEC ROKU SZKOLNEGO U PRZEDSZKOLAKÓW - PP ŁAPANÓW / DK ŁAPANÓW

23 czerwca starszaki z Publicznego Przedszkola w Łapanowie pożegnały się ze swoimi opiekunami podczas uroczystej imprezy przygotowanej na zakończenie roku szkolnego. Specjalny program artystyczny przygotowany przez przyszłych pierwszoklasistów spotkał się z żywiołowym przyjęciem ze strony licznie zgromadzonych widzów, u których nie raz pojawiła mała, smutna łezka będąca nieodłącznym wyróżnikiem wszelkich pożegnalnych imprez.

 

KABARETOWY PREZENT NA "NOWĄ DROGĘ"

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

14 czerwca członkowie łapanowskiego kabaretu PSTRYK przygotowali specjalny prezent dla Basi i Maksa – pary młodej, która właśnie w tym dniu połączyła się węzłem małżeńskim. Program, składający się z z kilku skeczy traktujących o stosunkach małżeńskich i rodzinnych, spotkał się z doskonałą reakcją gości weselnych, którzy to w tym specjalnym dniu stali się naszą najwspanialszą widownią. Występ zakończył się gromkim odśpiewaniem „Sto lat” i życzeniami  złożonymi przez kabaretowo zakręconych młodych ludzi, których sceniczne doświadczenie jest już od wielu lat wizytówką Łapanowskich Grup Kabaretowych.

Kabaret PSTRYK wystąpił w składzie: Karolina Kaja, Magdalena Goczał, Karolina Chorabik, Natalia Brańka, Mikołaj Góral.

Administratorzy strony również dołączają się do życzeń dla młodej pary życząc Wszelakiej Pomyślności w Dalszym, Wspólnym Życiu!

 

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE - ROZRYWKOWY SEANS W CINEMA CITY

4 czerwca młodzi artyści działający w Łapanowskich Grupach Kabaretowych obejrzeli w krakowskim Cinema City najnowszą część „Piratów z Karaibów”. Ten drobny kinowy rekonesans był odskocznią od codziennej pracy nad nowym programem, a sfinansowała go nasza wspaniała publiczność, która podczas lutowego jubileuszu ŁGK hojnie wsparła naszą utalentowaną młodzież.

Dziękujemy Wam Wspaniali Widzowie z Całego Naszego Roześmianego Serducha!

 

"DZIEŃ RODZINY" U ŁAPANOWSKICH PRZEDSZKOLAKÓW - PP ŁAPANÓW / DK ŁAPANÓW

W sobotę 3 czerwca Publiczne Przedszkole w Łapanowie przygotowało specjalny program artystyczno-zabawowy dla rodzin przedszkolaków w  ramach świętowanego co roku Dnia Rodziny.  Na scenie wystąpiło ponad siedemdziesięciu  przedszkolaków śpiewających piosenki, recytujących wiersze i prezentujących ciekawe układy taneczne. Znakomita sceniczna uczta została nagrodzona przez zgromadzonych widzów gromkimi oklaskami, którym nie było końca. Po występie mali artyści ochoczo zabawiali się w dmuchanym zamku , pstrykali rodzinne fotki pałaszując przy tym wyborne ciasta, watę cukrową i złociste frytki.

 

"DZIEŃ DZIECKA" U PRZEDSZKOLAKÓW - DRUŻYNA HARCERSKA / DK ŁAPANÓW / PP ŁAPANÓW

W czwartek 1 czerwca działająca przy naszej placówce Drużyna Harcerska przygotowała dla przedszkolaków specjalny zestaw gier i zabaw z okazji przypadającego na ten dzień Międzynarodowego Dnia Dziecka. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście bańki mydlane, ale i druhowie malujący dzieciakom buźki nie narzekali na brak zajęć. Kolorowe balony formowane w przeróżne kształty dodawały małym uczestnikom pikniku nowych pokładów radości, a drobne słodkości, przygotowane przez organizatorów, były ukoronowaniem zabawowych zmagań.