Dom Kultury w Łapanowie

PRZYPOMINAMY O NABORZE DO GRUP TEATRALNO - KABARETOWYCH

 

POKAZ BALETOWY "DZIADEK DO ORZECHÓW"

28 stycznia w sali widowiskowej DK Łapanów odbył się specjalny występ przygotowany przez uczestników zajęć baletowych. Na pokazie zatytułowanym „Dziadek Do Orzechów” dzieci zaprezentowały szerokiej publiczności układy, które systematycznie przygotowywały na zajęciach pod czujnym okiem instruktorki pani Agaty Jelonek . Małe tancerki doskonale poradziły sobie z powierzonym zadaniem otrzymując na zakończenie występu gorące brawa.

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Musiałowi za pomoc w organizacji pokazu.

Więcej zdjęć z pokazu możesz obejrzeć na facebookowej stronie:

https://www.facebook.com/Dzieci%C4%99ca-Grupa-Baletowa-%C5%81apan%C3%B3w-174619646431305/

Zdjęcia: Piotr Musiał

 

IMPROWIZACYJNE WARSZTATY TEATRALNO-KABARETOWE

W naszej placówce od wielu już lat podczas ferii zimowych nie zapominamy o teatrze i tak lubianym przez nas wszystkich kabarecie. W ramach warsztatów teatralno-kabaretowych poznajemy tę formę sztuki od kulis tworząc skecze, etiudy teatralne znakomicie się przy tym bawiąc. W tym roku stawiamy głównie na improwizację i wszystkie detale nierozerwalnie z nią powiązane. Zajęcia prowadził opiekun łapanowskich kabaretów pan Piotr Musiał


WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WARSZTATÓW ZNAJDZIESZ NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

FERYJNE ZAJĘCIA MODELARSKIE

W tym roku w ramach akcji Ferie Zimowe uruchomiliśmy również zajęcia modelarskie dla dzieci i młodzieży. Na pierwszym spotkaniu powstało wiele ciekawych prac z drewna oraz tworzyw sztucznych, a jak one wyglądały możecie obejrzeć na zamieszczonych powyżej zdjęciach oraz na facebookowej stronie                                            

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

Zajęcia modelarskie prowadził instruktor pan Piotr Musiał.

 

ŁAPANOWSKIE GRUPY KABARETOWE ZNOWU W AKCJI!

\

Po trzech miesiącach przerwy ruszamy z kopyta z zajęciami kabaretowymi dla dzieci i młodzieży. Istniejące formacje satyryczne wznawiają  swoje spotkania, a my zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowych grup kabaretowych, które zamierzamy wspólnie utworzyć.  
Gwarantujemy dobrą zabawę i możliwość rozwoju osobowości scenicznej każdemu, kto chętnie do nas dołączy! Na pewno poprawisz z nami swoją dykcję, nauczysz się mocniej wyrażać siebie, poprzez ruch, gest  i mimikę! Z nami zlikwidujesz tremę i znacznie poprawisz swoją wymowę!
ZAPRASZAMY!

Na zdjęciach kabareciarze z grupy „ŚMIECHOMANIACY” na jednej z prób.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

OSTATNIE PRZYGOTOWANIA DO POKAZU BALETOWEGO

 

Nasze zdolne, małe primabaleriny cały czas przygotowują się do swoich premierowych występów. Już w poniedziałek o 16:30 zaprezentują one swoje najnowsze układy taneczne podczas pokazu baletowego "Dziadek Do Orzechów". Wszystkich Gorąco Zapraszamy!


Więcej zdjęć z ostatnich przygotowań możesz obejrzeć na facebookowej stronie:


https://www.facebook.com/Dzieci%C4%99ca-Grupa-Baletowa-%C5%81apan%C3%B3w-174619646431305/